Informacje o stowarzyszeniu chemicznym

o stowarzyszeniu

O stowarzyszeniu chemicznym można powiedzieć wiele dobrego, ponieważ poza samą możliwą zdobycia wiedzy, stowarzyszenie pozwala rozszerzyć swoje horyzonty za sprawą wielu wyjazdów.

Co daje członkostwo w Akademickim Stowarzyszeniu Studentów Chemii?

Członkostwo w Akademickim Stowarzyszeniu Chemicznym, pozwala poszerzyć swoje horyzonty. Możliwym to jest za sprawą imprez towarzyskich organizowanych przez stowarzyszenie. Dodatkowo członkowie stowarzyszenia, mogą pozwolić sobie na swobodną wymianę wiedzy, co pozwala poszerzyć swoją wiedzę.

Kto może należeć do Akademickiego Stowarzyszenia Studentów Chemii?

Do Akademickiego Stowarzyszenia Studentów Chemii, może przystąpić każdy student wydziału, niezależnie od roku studiów. Jest to bardzo pomocne, szczególnie dla osób dopiero zaczynających swą edukację na uczelni. Członkowie stowarzyszenia, z przyjemnością odpowiedzą na każde pytanie dotyczące uczelni.

Jakie jest zadanie Akademickiego Stowarzyszenia Studentów Chemii?

Zadaniem jakie stawia przed sobą stowarzyszenie, jest przede wszystkim, stworzenie możliwości swobodnej wymiany swojej wiedzy, oraz umiejętności, pomiędzy członkami stowarzyszenia. Kolejnym zadaniem, jest pomoc w znalezieniu pracy w zawodzie. Pozwalają na to organizowane przez stowarzyszenie targi pracy.